نرم‌افزار ویندوز ابرینو


تجربه‌ای نو از خدمات ذخیره‌سازی ابری

با نرم‌افزار ویندوز ابرینو، شما می‌توانید...

اطلاعات مهم موجود در کامپیوتر شخصی‌تان را یک بار به ابرینو منتقل کنید و مطمئن شوید که از این به بعد، تمامی تغییرات در این داده‌ها به صورت خودکار به ابرینو منعکس شده و داده‌های ابری شما همیشه بروز خواهند بود.

برای این منظور کافی است پوشه یا پوشه‌های مورد نظر خود را به نرم‌افزار ویندوز ابرینو معرفی کنید، تا از این به بعد، همه چیز به صورت خودکار توسط این نرم‌افزار مدیریت شود.با نرم‌افزار ویندوز ابرینو، شما می‌توانید...

فایل‌های کامپیوترهای مختلفی که استفاده می‌کنید (مثلا کامپیوتر محل کار و لپ‌تاپ منزل‌تان) را همیشه همگام (سینک) نگه دارید، تا هر روز لازم نباشد به صورت دستی فایل‌های تغییر داده شده در یک طرف را به طرف دیگرمنتقل کنید.

برای این منظور، کافی است نرم‌افزار ویندوز ابرینو را بر روی کامپیوترهای مورد نظر نصب کرده و پوشه حاوی اطلاعات خود را با نام یکسان در کامپیوترهای مختلف به آن معرفی کنید. نرم‌افزار ویندوز ابرینو اطلاعات موجود در کامپیوترها را با پوشه متناظر آنها در ابر همگام کرده و هر تغییری در هر کدام از کامپیوترها به ابر منتقل شده و متعاقبا از آنجا به تمامی کامپیوترهای دیگر منتقل می‌شود. با ابرینو، همه سیستم‌های شما همیشه بروز خواهند بود.با نرم‌افزار ویندوز ابرینو، شما می‌توانید...

  • یک نسخه از داده‌های مهم خود را در ابرینو نگهدارید، تا خیالتان راحت باشد که با خراب شدن، از بین رفتن، گم شدن یا دزدیده شدن سیستم‌تان، حداقل داده‌هایتان از دست نخواهند رفت.
  • یک نسخه از داده‌های مهم خود را در ابرینو نگهدارید، تا لازم نباشد لپ‌تاپ خود را همیشه همراه داشته باشید و با استفاده از تلفن همراه‌تان یا حتی از طریق یک سیستم متصل به اینترنت، در هر زمانی بتوانید به داده‌های خود دسترسی داشته باشید.
  • یک نسخه از داده‌های مهم خود را در ابرینو نگهدارید، تا اگر به صورت ناخواسته فایلی را حذف کردید،‌ از طریق وب‌سایت ابرینو به آسانی و بدون هیچ دردسری بتوانید آن را مجددا بازگردانید.
  • یک نسخه از داده‌های مهم خود را در ابرینو نگهدارید، تا اگر فایلی را تغییر دادید ولی به هر دلیلی به نسخه قبل از تغییر یا حتی نسخه قبل از تغییرات متعدد در زمان‌های مختلف نیاز داشتید، به راحتی و با استفاده از وب‌سایت ابرینو بتوانید هر کدام از این نسخه‌های قبلی را بازگردانید.
  • بر روی داده‌های خود ریاست کنید!

دانلود نرم‌افزار ویندوز ابرینو