شرایط استفاده و حریم خصوصی


تجربه‌ای نو از خدمات ذخیره‌سازی ابری

از اینکه ابرینو را انتخاب کردید متشکریم. موارد زیر که «شرایط استفاده» خوانده خواهد شد، شما را در استفاده صحیح و بدون مشکل از خدمات «ابرینو» (یا به صورت جایگزین «ما») راهنمایی خواهد کرد. لذا خواهشمند است، پیش از استفاده از این «خدمات»به دقت موارد زیر را مطالعه فرمایید.


الف) شرایط عمومی

کلیه حقوق نشان ابرینو و نام‌های «ابرینو» و “Abrino” متعلق به شرکت سامانه‌نگار آتنا هستند.


با استفاده از خدمات ما، شما به صورت ضمنی موافقت خود را با شرایط استفاده اعلام نموده و مقید به اجرای مفاد آن خواهید بود.


در صورتی که شما نماینده‌ یک سازمان باشید، این موافقت معطوف به سازمان متبوع شما بوده و می‌بایست مجوزهای لازم را از طرف سازمان متبوع خود داشته باشید که در این صورت تمامی خطاب‌های مطالب آتی متوجه آن سازمان خواهد بود.


شما نباید هیچ‌گونه منع قضایی یا قانونی در استفاده از خدمات ما داشته باشید. لذا می‌بایست صلاحیت، قدرت و اختیار کامل را برای پذیرش این تعهد داشته باشید در غیر این‌صورت هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.


خدمات می‌توانند با افزودن امکانات و ویژگی‌های جدید در طول زمان تغییر کنند. ممکن است هر زمانی بر حسب نیاز، ما بدون اطلاع قبلی خدماتی را معلق، متوقف یا عوض کنیم. همچنین ممکن است، محتوایی را بر حسب صلاحدید حذف نماییم.


ممکن است علاوه بر شرایط عمومی خدمات ابرینو، دیگر خدمات ما شرایط خاص خود را داشته باشند که در این صورت شما باید آن‌ها را بپذیرید و در صورت وجود تفاوت میان شرایط عمومی و شرایط اختصاصی خدمات، اولویت با شرایط اختصاصی خواهد بود.


ابرینو ممکن است در هر زمان شرایط خدمات و سیاست های خود را اصلاح کرده یا تغییر دهد و شما متعهد می شوید که از تمامی این تغییرات تبعیت کنید. استفاده از هریک از محصولات و خدمات ابرینو به این معنی است که شما تمام شرایط ابرینو را پذیرفته‌اید.


اگرچه ممکن است ما تغییرات مهمی را که در شرایط استفاده از محصولات و خدمات ابرینو ایجاد می شود به شما اطلاع دهیم، اما این وظیفه خود شماست که با مراجعه به شرایط و قوانین، آخرین تغییرات را مطالعه نمایید.


اگرچه هدف ما ارائه خدماتی با بالاترین کیفیت و امنیت است، اما ابرینو به هیچ وجه در قبال قابلیت دسترسی، کیفیت خدمات و ایمنی سرویس‌های رایگان تضمینی نمی‌دهد. در مورد سرویس‌های غیررایگان، توافقنامه‌ سطح سرویس ابرینو تعیین کننده‌ انتظارات شما از خدمات ما می‌باشد.


ابرینو تعهدی بر خالی از اشکال بودن سایت، رفع اشکالات غیر حیاتی در زمان معین و یا افزودن ویژگی‌های خاص مورد نیاز کاربران ندارد.


ابرینو می‌تواند در صورت تخلف از قوانین سایت، عضویت کاربران را ملغی کند.


ابرینو مجوز اقدام قانونی علیه هر گونه تخلف را در هر زمانی که کشف شود برای خود محفوظ می‌داند.


خدمات ابرینو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و طبق این قوانین تفسیر می‌شوند. هرگونه دعوی و حکم قضایی صرفا از طریق دادگاه‌ها و مجاری قانونی ایران قابل پیگیری می‌باشد.ب) حریم خصوصی و مالکیت

فایل‌ها و داده‌هایی که شما در ابرینو قرار می‌دهید (که در مجموع «اطلاعات شما» خوانده می‌شود) متعلق به شما بوده و ما در هیچ زمانی، هیچ‌گونه ادعایی نسبت به مالکیت آنها نخواهیم داشت.


در صورتی که برای ارائه‌ خدمات ابرینو هر دسترسی به اطلاعات شما نیاز باشد، شما این مجوز را به ما داده‌اید. این مجوز با تضمین ما، به همکاران ما که خدمات ما را تامین کرده و توسعه می‌دهند نیز تسری پیدا خواهد کرد.


به جز موارد استثنایی که در ابرینو توضیح داده شده است، و حکم قضایی صریح، ما تضمین می‌کنیم که اطلاعات شما را در اختیار غیر قرار ندهیم، مگر آنکه خود شما صراحتا درخواست نمایید. این درخواست ممکن است در قالب استفاده از سرویس‌های ما برای دیگر سامانه‌ها باشد (مثل ورود از طریق حساب کاربری در ابرینو).


شما موافقت می کنید که ما حق استفاده از اطلاعاتی که از طریق خدمات ابرینو به صورت عمومی منتشر شده است، را داریم. حتی اگر این اطلاعات پس از انتشار، دوباره از دسترس خارج گردد.


در هر صورت، برای در دسترس قرار دادن هرگونه اطلاعاتی به هر کسی، از شما مجوز این کار یک بار دریافت خواهد شد و در صورتی که در دفعات بعدی، همان شرایط وجود داشته باشد، ممکن است این مجوز مجددا درخواست نشود.


شما مسئول محتوا و اطلاعاتی خواهید بود که در ابرینو قرار می‌دهید. به این معنی که شما حق نگهداری، پخش، استفاده غیر مجاز و سوء استفاده (و …) از اطلاعاتی که متعلق به خودتان نیست یا اطلاعی از صاحب آن ندارید را نخواهید داشت. در چنین مواردی ممکن است ابرینو مدارک مالکیت یا مجوز رسمی را از شما مطالبه کند. به هر شکل، ما هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات شما نخواهیم داشت و کلیه‌ دعوی‌ها مستقیما به شما ارجاع خواهد شد.


ابرینو به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال بررسی یا کنکاش در اطلاعات شما در خصوص وجود محتوای خلاف یا نقض حقوق و قوانین را نمی‌پذیرد. لیکن ممکن است در مواجهه با موارد ذکر شده، اقداماتی متناسب انجام دهد.ج) به اشتراک‌گذاری

در هر صورت، برای در دسترس قرار دادن هرگونه اطلاعاتی به هر کسی، از شما مجوز این کار یک بار دریافت خواهد شد و در صورتی که در دفعات بعدی، همان شرایط وجود داشته باشد، ممکن است این مجوز مجددا درخواست نشود.


شما متعهد می‌شوید که شرایط تعیین شده از سوی دیگر کاربران برای استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات ارائه شده یا به اشتراک‌گذاشته شده توسط آنان را کاملا رعایت کنید.


شما متعهد می‌شوید از سرویس به اشتراک‌گذاری داده‌ها صرفا برای مقاصد شخصی استفاده نمایید و به هیچ عنوان به منظور انتشار اطلاعات یا فراهم کردن روشی برای انتقال تجاری یا غیر شخصی از این سرویس استفاده ننمایید.د) وظایف شما

شما تضمین می‌کنید که کلیه اطلاعات ارائه شده‌ شما به ابرینو برای ثبت‌نام، صحیح و متعلق به خودتان است.


شما تضمین می‌کنید که حداقل ۱۵سال تمام سن داشته و برای پذیرش این قرارداد و شرایط و اجرای آنها صلاحیت ، اهلیت ، قدرت و اختیار کامل دارید.


شما متعهد می‌شوید که از خدمات ابرینو صرفا در چارچوب ضوابط و شرایط ابرینو و در مقام بالاتر، قوانین و مقررات جمهوری اطلامی ایران استفاده کنید.


شما موظف هستید از اتصال امن اینترنتی برای استفاده از خدمات ما بهره ببرید. در صورتی که به دلیل رعایت نکردن این موضوع هر گونه صدمه‌ای به شما وارد شود، خود مسئول آن خواهید بود.


شما متعهد هستید که محتوای غیر شرعی و غیر قانونی را بر روی ابرینو نگهداری نکنید. بدیهی است، به اشتراک‌گذاری این‌گونه محتوا نیز ممنوع است.


در صورتی که تخلفی از قوانین و شرایط استفاده‌ ذکر شده در ابرینو مشاهده نمودید، از طریق ایمیل به info [at] abrino.ir به ما اطلاع دهید. اقدامات ابرینو در قبال متخلفین ممکن است شامل این موارد باشد:


1- محدود کردن دسترسی عمومی به اطلاعات منتشر شده و به اشتراک گذاشته شده

2- غیر فعال کردن دسترسی‌های کاربر متخلف

3- حذف اطلاعات مذکور

4- حذف کاربر متخلف


شما مسئول تمام فعالیت‌هایی خواهید بود که تحت نام کاربری شما انجام می‌شود، لذا حفظ امنیت کلمه عبورتان بسیار مهم است.


شما متعهد می شوید که تنها خودتان از خدمات ابرینو استفاده کنید و حق فروش، کپی، یا بازنشر آن‌ها را ندارید.


شما متعهد می‌شوید که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم اقدامی که به منافع مادی و معنوی ابرینو لطمه وارد نماید مرتکب نشوید.


شما متعهد می‌شوید که به هیچ وجه از خدمات ما برای اغفال افراد، ایجاد سوء ظن، اقدامات خرابکارانه و انجام دیگر رفتارهای خلاف عرف و اخلاق در ارتباط با دیگر کاربران ابرینو یا مخاطبان استفاده ننمایید.


تاریخ آخرین بروزرسانی: ۲۳ آذر ۱۳۹۵