سوالات متداول

خدمات به کسب‌وکارها

ابرینو چه خدماتی به سازمان‌ها ارائه می‌دهد؟

ابرینو امکانات ویژه‌ای برای سازمان‌ها تدارک دیده است. رمزگذاری داده‌ها با کلید اختصاصی قبل از ارسال بر روی شبکه، مدیریت از راه دور کلاینت‌ها، پشتیبان‌گیری از پایگاه‌داده‌های موجود بر روی سرورها، به صورت آنلاین، مانیتورینگ کامل با امکان اطلاع‌رسانی ایمیلی و پیامکی.

نرم‌افزارها

آیا فقط با موبایل می‌توانم از ابرینو استفاده کنم؟

ابرینو برای پلتفرم‌های متنوعی توسعه یافته است. هم‌اکنون کلاینت‌های اختصاصی وب، ویندوز و اندروید ارائه شده‌اند. با پروتکل WebDAV امکان اتصال به ابرینو توسط کلاینت‌های پلتفرم‌های مختلفی که از این پروتکل استفاده می‌کنند، وجود دارد. نمونه‌هایی از این اپ‌ها برای پلتفرم‌های لینوکس، مک و iOS.

طرح‌ها و بسته‌ها

چطور می‌توانم حساب کاربری‌ام را ارتقا دهم؟

با انتخاب گزینه «ارتقای حساب کاربری» در منوی پروفایل ابرینو و یا با مراجعه به صفحه «طرح‌ها» می‌توانید طرح پایه را به طرح حرفه‌ای ارتقا دهید. طرح پایه به مدت یک رایگان است. هزینه طرح حرفه‌ای به صورت ماهانه از طریق وب‌سایت ابرینو و روش‌های دیگر قابل پرداخت است.

کلیات

چرا از ابرینو استفاده کنیم؟

با از دست دادن اطلاعات مهم و ضروری دچار مشکلات زیادی خواهید شد. از طرفی، با ذخیره‌سازی فایل‌های ضروری بر روی هارد، خطر خرابی یا گم شدن آن، همواره اطلاعات شما را تهدید می‌کند. در این شرایط، استفاده از فضای ذخیره‌سازی ابری بهترین راهکار به شمار می‌رود.