توسعه‌دهندگان

راهکار ابری برای توسعه دهندگان

توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های تلفن همراه و پلتفرم‌های مختلف دسکتاپ (ویندوز، لینوکس، مک و …) این امکان را دارند که با بهره‌گیری از پروتکل و APIهای در اختیار قرارداد شده، داده‌های کاربران خود را در فضای ابری خودِ کاربران در ابرینو ذخیره کنند.


به عنوان مثال، توسعه‌دهنده یک اپِ یادداشت‌برداری به سادگی می‌تواند امکان ذخیره‌سازی یادداشت‌های ایجاد شده توسط کاربر را در فضای ابرینوی وی فراهم کند تا ضمن دسترسی کاربر از کانال‌های مختلف به یادداشت‌هایش،‌ داده‌های وی را در مقابل از دست رفتن، پاک شدن و … نیز محافظت کند. اپ‌های متنوع دیگری نیز با ایده‌های مختلف می‌توانند به سادگی، ازطریق ابرینو، از اطلاعات کاربران خود پشتیبان‌ گرفته، با سایر اپ‌ها به اشتراک بگذارند و غیره


جهت اتصال اپ خود به ابرینو، باید از کتابخانه‌های تدارک شده توسط ابرینو استفاده کنید. این کتابخانه‌ها تمامی موارد فنی اتصال و ارتباطات با ابرینو را مدیریت کرده و باعث سهولت استفاده و افزایش سرعت توسعه خواهند شد. امکاناتی نظیر تایید هویت کاربر، همگام‌سازی پوشه‌ها با ابر، آپلود و دانلود کل یک پوشه، آپلود و دانلود فایل و ... از امکانات این کتابخانه‌هاست. این کتابخانه‌ها با افزایش سرعت برنامه‌نویسی و رفع پیچیدگی‌ها و مدیریت خطاها کمک می‌کنند که توسعه‌دهنده فقط به ایده اصلی خود جهت طراحی و پیاده‌سازی فکر کرده و نگران پیچیدگی‌های سمت ابر نباشد.


برای دریافت کتابخانه‌های اندرویدی و ویندوزی ابرینو فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. درصورت درخواست اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


کد امنیتی