راهکار ابری برای توسعه دهندگان

راهکار ابری برای توسعه دهندگان

 

توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های تلفن همراه و پلتفرم‌های مختلف دسکتاپ (ویندوز، لینوکس، مک و …) این امکان را دارند که با بهره‌گیری از پروتکل و APIهای در اختیار قرارداد شده، داده‌های کاربران خود را در فضای ابری خودِ کاربران در ابرینو ذخیره کنند.

به عنوان مثال، توسعه‌دهنده یک اپِ یادداشت‌برداری به سادگی می‌تواند امکان ذخیره‌سازی یادداشت‌های ایجاد شده توسط کاربر را در فضای ابرینوی وی فراهم کند تا ضمن دسترسی کاربر از کانال‌های مختلف به یادداشت‌هایش،‌ داده‌های وی را در مقابل از دست رفتن، پاک شدن و … نیز محافظت کند. اپ‌های متنوع دیگری نیز با ایده‌های مختلف می‌توانند به سادگی، ازطریق ابرینو، از اطلاعات کاربران خود پشتیبان‌ گرفته، با سایر اپ‌ها به اشتراک بگذارند و غیره

جهت اتصال اپ خود به ابرینو، باید از کتابخانه‌های تدارک شده توسط ابرینو استفاده کنید. این کتابخانه‌ها تمامی موارد فنی اتصال و ارتباطات با ابرینو را مدیریت کرده و باعث سهولت استفاده و افزایش سرعت توسعه خواهند شد. امکاناتی نظیر تایید هویت کاربر، همگام‌سازی پوشه‌ها با ابر، آپلود و دانلود کل یک پوشه، آپلود و دانلود فایل و … از امکانات این کتابخانه‌هاست. این کتابخانه‌ها با افزایش سرعت برنامه‌نویسی و رفع پیچیدگی‌ها و مدیریت خطاها کمک می‌کنند که توسعه‌دهنده فقط به ایده اصلی خود جهت طراحی و پیاده‌سازی فکر کرده و نگران پیچیدگی‌های سمت ابر نباشد.

برای دریافت کتابخانه‌های اندرویدی و ویندوزی ابرینو فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. درصورت درخواست اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

با ارسال این درخواست، «قوانین و مقررات استفاده از خدمات ابرینو برای توسعه‌دهندگان» را که در ادامه آمده است،

به عنوان توسعه‌دهنده هنگام استفاده از خدمات ابرینو در نرم‌افزار خود، به موارد زیر متعهد بوده و در صورت تخلف، تمامی مسوولیت‌های آن را در قبال ابرینو، کاربران نرم‌افزار خود و اشخاص ثالث می‌پذیرم:

 در ارائه خدمات به کاربران خود که از ابرینو استفاده می‌کنند، کلیه مفاد شرایط استفاده و حریم خصوصی را رعایت و حسب مورد به کاربران اطلاع‌رسانی می‌‌کنم.

در هیچ شرایطی و تحت هیچ عنوانی خدمات رایگان ابرینو را به فروش نمی‌رسانم.

به هیچ عنوان برای جمع‌آوری اطلاعات شخصی کاربران، از طریق ابرینو اقدامی نمی‌کنم.

به اطلاعاتی از کاربر که قبلا از وی مجوز آن را دریافت نکرده یا خود آنها را تولید نکرده باشم، دسترسی پیدا نخواهم کرد. حتی در شرایطی که امکان دسترسی به آن داده‌ها را داشته باشم.

به هیچ عنوان از ابرینو برای فعالیت‌های غیرمجاز استفاده نکرده و برای فعالیت‌های مجاز نیز کلیه قوانین و مقررات حاکم در کشور را رعایت می‌کنم.

از فضای در اختیار و امکانات ابرینوی هیچ کاربری برای خودم یا فردی غیر از مالک آن استفاده نخواهم کرد.

مسوولیت هرگونه فعالیتی که روی اطلاعات کاربر در ابرینو از مجرای نرم‌افزارهای من یا دسترسی‌های من انجام را می‌پذیرم.