فضای ابری ویژه توسعه دهندگان

توسعه‌دهندگان این امکان را دارند تا برای اطمینان از امنیت و پایداری فایل‌های خود، آنها را از طریق API در ابرینو نگهداری کنند. در این سرویس، از هر فایلی که توسعه‌دهنده به ابرینو ارسال می‌کند،‌ به صورت خودکار دو کپی پشتیبان نیز تهیه شده و سه نسخه از آن بر روی سخت افزارهای مختلف نگهداری خواهد شد.

برای استفاده از APIهای ابرینو، نیاز به نام کاربری و توکن است. برای دریافت نام کاربری کافی است در ابرینو ثبت‌نام کنید. برای دریافت توکن‌ نیز، وارد حساب کاربری ابرینوی خود شده و در صفحه پروفایل، از طریق گزینه «افزودن دستگاه جدید» در برگه «دستگاه‌های من» اقدام کنید.

شما با اکانت کاربری عادی ابرینو نیز می‌توانید از APIهای ابرینو استفاده کنید. در این صورت محدودیت‌هایی مطابق جدول زیر برای شما اعمال می‌شود. سقف این محدودیت‌ها برای کاربرانی که از طریق این صفحه اکانت «توسعه‌دهنده» خریداری کرده‌اند، مطابق جدول زیر تغییر می‌کند:

خانگی توسعه‌دهندگان
حداکثر تعداد تراکنش IO در ثانیه تا ۱۰ تراکنش تا ۱۰۰ تراکنش
حداکثر API Call در ماه ۱۰۰ ۶۵۵۳۵
حداکثر ترافیک مصرفی ماهانه ۱۰۰ گیگابایت ۲ برابر حافظه در اختیار
محدودیت تعداد دانلود فایل ۱۰۰ ۲۱۴۷۴۸۳۶۴۷

در صورتی که توسعه‌دهنده‌ای نیاز به منابع بیشتری داشته باشد، با رسیدن به ۷۰ درصد از هر کدام از ظرفیت‌های فوق، می‌تواند درخواست API KEY مطابق با ظرفیت‌های مورد نیاز خود دهد. در این صورت، شرایط توافق شده جدید بر روی درخواست‌های ارسالی حاوی API Key وی اعمال می‌شود.

سایر ویژگی‌های حساب‌های کاربری ویژه توسعه‌دهندگان را می‌توانید در جدول زیر ببینید:

ویژگی مقدار
تعداد نسخه‌های نگهداری شونده از هر فایل ۳
نگهداری فایل‌های حذف شده به صورت نامحدود
نگهداری نسخه‌های پیشین به صورت نامحدود‌
حداکثر تعداد فایل‌ها در هر حساب کاربری ۱۰ میلیون
حداکثر سایز هر فایل برای اپلود ۱ گیگابایت
حداکثر پوشه‌های تو در تو ۶۴
حداکثر طول آدرس هر فایل ۲۴۸ کاراکتر
حداکثر آیتم‌های داخل هر پوشه ۱۰۰ هزار
پشتیبانی ایمیل، چت و تلفن
قیمت ۱۰۰,۰۰۰ تومان به ازای هر ۱۰۰ گیگابایت

ابرینو از پروتکل استاندارد WebDav پشتیبانی می‌کند. برای این منظور فراخوانی‌های انجام شده می‌بایست از سمت سرور و از طریق یک IP ثابت برای سرورهای ابرینو ارسال شود. برای فراخوانی متدهای WebDav باید نام کاربری و توکن [و API Key، در صورت وجود] را در هدر به URL با مقدار file.abrino.ir و یا file2.abrino.ir ارسال کرد. نحوه ارسال هدر به صورت زیر است:

Authorization:

type: BASIC

crendentials: base64_encode(username:token)

[Api_Key: ]

در صورتی که نیاز است فایلی بر روی پوشه اصلی بارگذاری شود، مقدار URL به عنوان مثال باید به شکل file2.abrino.ir/syncs/newfile.txt باشد. کد بازگشتی با مقدار در بازه 20X به معنای آپلود موفق فایل بوده و مقدار بازگشتی 401 به معنای نامعتبر بودن مقادیر نام کاربری و توکن است.

نمونه کدهای PHP برای متد PUT را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر دانلود کنید:

قبل از خرید، می‌بایست ثبت نام کرده باشید. بعد از ثبت نام به منظور ارتقای طرح خود، نام کاربری خود (ایمیل یا شماره همراه) را در فرم زیر وارد کرده و پرداخت را انجام دهید.
بعد از پرداخت، از طریق اطلاعات تماسی که در فرم زیر پر می‌کنید با شما تماس گرفته خواهد شد.
پس از خرید سرویس، امکان لغو آن وجود ندارد. شما می‌توانید از نسخه آزمایشی یک ماهه رایگان برای سنجش میزان تطابق سرویس با نیازهای خود استفاده کنید. تمامی ویژگی‌ها و امکانات این نسخه همانند سرویس تجاری است.

گیگابایت

در صورت نیاز به تعداد تراکنش بالاتر، دسترسی به فضای ابری از طریق پروتکل SWIFT یا هر ویژگی درخواستی دیگر با ما تماس بگیرید.

قیمت: - تومان
۹٪ مالیات بر ارزش افزوده: - تومان
مجموع مبلغ پرداختی: - تومان