ابرینو سازمانی

ابرینو سازمانی تمامی دغدغه‌های مدیران شبکه در خصوص مدیریت، نگهداری،‌ پشتیبان‌گیری و حفاظت از اطلاعات کارکنان سازمان را بر طرف می‌کند. ابرینو آخرین نسخه از اطلاعات کارکنان را به صورت خودکار بر روی ابر نگهداری می‌کند و امکان مدیریت کاربران و دستگاه‌ها و سطوح دسترسی را به سادگی و با انعطاف بالا برای مدیران شبکه فراهم می‌کند.

شروع کنید

ثبت نام ابرینو

سازمان خود را ثبت کنید و تا یک ماه بدون پرداخت هزینه، از خدمات ابرینو سازمانی بهره‌مند شوید.

دانلود اپ‌های ابرینو

کلاینت‌های ابرینو ، تحت کنترل سطوح دسترسی مدیر شبکه سازمان و با امکان نصب یکجا در اختیار شما هستند.

فعال سازی کد ابرینو

کارت ابرینو دارید؟
با کلیک روی دکمه زیر، کارت خود را فعال کنید.

بیشتر بدانید …

فایل‌ها و اطلاعات شما از طریق کانال امن اینترنتی به ابر منتقل می‌شوند. در ابر از هر کدام از اطلاعات شما سه نسخه بر روی سه دستگاه مختلف نگهداری می‌شوند تا احتمال از دست رفتن آنها به واسطه مشکلات سخت‌افزاری به حداقل برسد. این اطلاعات با بالاترین سطح امنیت نگهداری می‌شوند. زیرساخت‌های ما به صورت مداوم توسط تیم ما و تیم‌های امنیتی اپراتورهای همکار مورد تست و ارزیابی عملکردی و امنیتی قرار می‌گیرند. هیچ فردی، حتی نیروهای ابرینو به اطلاعات شما دسترسی ندارند. طبق قانون و تصریح دادستانی کل کشور، هیچ نهادی نیز بدون حکم قضایی و به جز برای رسیدگی به پرونده‌های شکایت، نمی‌تواند تقاضای دسترسی به اطلاعات شما را داشته باشند. با توجه به این توضیحات، ‌اطلاعات شما در ابرینو کاملا امن هستند.

در صورتی که طرح ابرینو شما تمام شود و آن را تمدید نکنید، دیگر اجازه آپلود اطلاعات به فضای ابری‌ خود را نخواهید داشت، ‌ولی تا یک ماه امکان دانلود اطلاعات و انتقال آنها به فضای دیگر برای شما فراهم است. پس از یک ماه، تمامی اطلاعات شما به صورت خودکار حذف خواهد شد.

ابرینو محصول شرکت دانش‌بنیان سامانه‌نگار آتناست که در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف توسعه یافته است. مدیران این شرکت، از افراد خوشنام بخش خصوصی بوده و در چند دوره اخیر سابقه عضویت در هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و هیات رئیسه کمیسیون‌‌های تجارت الکترونیکی و امنیت فضای تبادل اطلاعات این سازمان بخش خصوصی را داشته‌اند.

طرح‌های سازمانی ابرینو

سه ماهه

۸۵,۵۰۰ تومان

به ازای هر کاربر

دو ترابایت فضای ابری، پنل قدرتمند مدیریتی، کنترل سطوح دسترسی و پایش و نظارت فرآیندها و …

مشاهده همه ویژگی‌ها

شش ماهه

۱۵۹,۵۰۰ تومان

به ازای هر کاربر

هزینه شش ماه خود را یکجا پرداخت کنید و  پنج درصد تخفیف بگیرید.

ویژگی‌های طرح

یک ساله

۲۹۹,۵۰۰ تومان

به ازای هر کاربر

هزینه استفاده یک سال خود را یکجا پرداخت کنید و ده درصد تخفیف بگیرید.

ویژگی‌های طرح

فضای ابری شخصی می‌خواهید؟

یک ترابایت فضای اختصاصی برای ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری از اطلاعات خود در فضای ابری.