ترافیک مصرفی ابرینو برای مشترکین آسیاتک تا پایان سال 1396 کاملا رایگان محاسبه می‌شود. جزییات بیشتر

×

درباره ما

ابرینو، تجربه‌ای نو از خدمات ذخیره‌سازی ابری

ابرینو پلتفرم ذخیره‌سازی فایل‌ها و اطلاعات کاربران در فضای ابری است، که توسط شرکت دانش‌بنیان سامانه‌نگار آتنا توسعه یافته است.


شرکت سامانه‌نگار آتنا (سنا)

گروه شرکت‌های آتنـا با هدف پاسخ به نیاز‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات بازار و ارائه خدمات جامع به کاربران این فناوری شروع به فعالیت نموده است. این گروه با پشتوانه تجربه مدیران خود و آگاهی از عرصه‌های کلان مدیریتی بر آن است تا با شناخت و بکارگیری دستـاورد و دانش روز، راه‌حل‌های فراگیری را در جهت ارائه خدمات فناوری اطلاعات عرضه نماید. پایه‌های اولیه فعالیت گروه شرکت‌های آتنـا در سال ۱۳۸۵ و با تاسیس شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنـا برپا شد. رشد سریع فناوری اطلاعات در کشور و نگاه تخصصی مدیران مجموعه، در سال ۱۳۸۷ منجر به تفکیک بخش تخصصی امنیت فناوری اطلاعات تحت عنوان شرکت پارس آتنا دژ شده و ماهیت گروهی مجموعه نمایان شد. سال ۱۳۹۴ نیز شرکت سامانه‌نگار آتنا (سنا) برای توسعه و تجاری‌سازی راهکارها و محصولات نوآورانه و دانش‌بنیان دپارتمان تحقیق و توسعه پاد در حوزه‌های خدمات ابری و تامین سرمایه جمعی تاسیس شد.


سنا فعالیت‌های خود را در بخش تحقیق و توسعه پاد از پاییز ۱۳۹۱ شروع کرد و پس از بلوغ محصولات و راهکارهایش، شخصیت حقوقی خود را در مردادماه ۱۳۹۴ به ثبت رسانده و در پاییز همان سال به عنوان شرکت دانش‌بنیان شناخته شد. خدمات ابری و تامین سرمایه جمعی حوزه‌های اصلی فعالیت سنا هستند. در این راستا، سنا دو پلتفرم کلان زیر را توسعه داده است:


  • پلتفرم تامین سرمایه جمعی: این پلتفرم دارای تمامی ویژگی‌های لازم برای راه‌اندازی سرویس‌های مختلف تامین سرمایه‌ جمعی آنلاین، با مدل‌ها، ویژگی‌ها و سناریوهای متنوع است. هم‌اکنون سنا با بهره‌گیری از این پلتفرم اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت مهربانه کرده است که بستری برای تامین سرمایه لازم برای انجام پروژه‌های تعریف شده توسط موسسات خیریه رسمی از عموم مردم است. سنا در حال برنامه‌ریزی برای ارائه سرویس‌های متنوع دیگر در این حوزه برای سگمنت‌های غیر خیریه است.

  • پلتفرم و سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری: خدمات این پلتفرم با برند ابرینو در حال ارائه به کاربران است.