برای فراهم آوردن امکان استفاده سایر پلتفرم‌ها، ابرینو از پروتکل اتصال ابری WebDAV پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن‌های توسعه یافته توسط دیگران، که از این پروتکل پشتیبانی می‌کنند، به ابرینو وصل شده و به داده‌های خود دسترسی داشته باشید یا داده‌های جدید خود را در ابر ذخیره کنید. نمونه‌هایی از این اپلیکیشن‌ها برای پلتفرم‌های مختلف در اینجا معرفی شده‌اند.

برای اتصال اپ‌های دیگران به پلتفرم ابرینو، در نرم‌افزار مورد نظر می‌بایست گزینه اتصال به سرور با پروتکل WebDAV را پیدا کرده و صفحه مربوطه را باز کنید. در بخش سرور یا هاست، آدرس https://file2.abrino.ir/syncs را وارد کنید. در بخش حساب کاربری، نام کاربری خود را وارد کنید. در بخش رمز عبور، به جای وارد کردن رمز عبوری ابرینوی خود، باید رمز یکبار مصرفی را که برای این منظور از ابرینو دریافت می‌کنید، وارد نمایید. برای دریافت رمز یکبار مصرف (توکن) نیز به پنل وب خود مراجعه کرده،‌ وارد صفحه پروفایل شوید و گزینه‌ افزودن دستگاه جدید را انتخاب کنید.

اپ‌های توسعه داده شده دیگران برای پلتفرم iOS

Documents 6

WebDAV Navigator

اپ‌های توسعه داده شده دیگران برای سیستم‌عامل MacOS

Cyber Dock

Good Sync Explorer

Any Client

اپ‌های توسعه داده شده دیگران برای سیستم‌عامل ویندوز

Cyber Dock

Net Drive

Carot Dav

اپ‌های توسعه داده شده دیگران برای سیستم‌عامل اندروید

File Manager

ES File Explorer

Folder Sync Light

کاربران لینوکس می‌توانند با استفاده از دستورالعمل‌های این لینک و یا راهنماهای مشابه، به اطلاعات خود در ابرینو دسترسی داشته باشند.